Ponuka služieb

 

Staviame

Stavebná firma s desiatkami rokov praxe a skúseností. Ak ste sa rozhodli bývať vo vlastnom dome, postavíme ho kvalitne, zodpovedne a precízne. Investícia do vlastného bývania je životné rozhodnutie. Dôsledne zvážte, komu jej realizáciu zveríte.

Rodinné domy

Opravujeme

Vykonávame široké spektrum rekonštrukčných prác. Od rekonštrukcie bytov po rekonštrukcie domov, budov a prístavieb. Zatepľujeme, zhodnocujeme Vaše nehnuteľnosti.

Rekonštrukcie bytov

Rekonštrukcie budov

Poradíme

Poradenské služby odborníkov ponúkame zadarmo prostredníctvom emailu. Nech máte akúkoľvek otázku, pokúsime sa na ňu odpovedať s čo najväčšou odbornosťou. Nenechajte nič na náhodu, opýtajte sa priamo expertov v stavebnom obore.

Poradenstvo

 

Kompletná ponuka služieb:

 • Kompletná rekonštrukcia bytových jadier
 • Kompletná rekonštrukcia nehnuteľností
 • Murované hrubé stavby
 • Murované holodomy
 • Murované domy na kľúč
 • Zatepľovanie
 • Rekonštrukcie a opravy striech
 • Elektroinštalačné práce
 • Dizajn záhrad na mieru
 • Stavebné projekty a dokumentácie
 • Výkopové a búracie práce
 • Poradenstvo, úrady a zákony
 • Služby stavebného dozoru

 

Bytové jadrá a kúpeľne

Špecializujeme sa na kompletné prestavby bytových jadier a kúpeľní. Konečnú podobu kúpeľne starostlivo naplánujeme už v prvom projekte, tzn. pred začatím stavebných prác. Poradíme s vhodným dispozičným riešením aj s výberom obkladov a zariadení. Rešpektujeme samozrejme priania zákazníka. Pre zariadenie kúpeľne môžete využiť ponuku kúpeľňového nábytku, ktorého súčasťou môže byť aj zabudované umývadlo, zrkadlo prípadne osvetlenie.

Rekonštrukcia domov, bytov a kancelárií

Rekonštrukcia bytových a nebytových priestorov na kľúč, kompletné prestavby bytových jadier, rekonštrukcia kúpeľní, sadrokartónové podhľady a priečky, výmena dverí a okien, kuchynské linky, vstavané skrine, nábytok na mieru, inštalatérske práce,  elektroinštalatérské práce, vyrovnávanie existujúcich podláh pre pokládku plávajúcich podláh, PVC a kobercov, dodanie a montáž plávajúcich podláh, uloženie PVC a kobercov, obklady a dlažby, lakiarenské a maliarske práce, zabezpečíme projektovú dokumentáciu, vybavenie stavebného povolenia.

rodinkaStavebná činnosť – realizácia Vašeho bývania

Rodinné domy, novostavby, výstavbu bytových domov, kompletné dodávky stavieb, pozemné, podzemné a výkopové práce, zatepľovanie budov a rodinných domov, farebné riešenie fasád, sadrokartónové konštrukcie, rekonštrukcia domov a bytov, zámkovej dlažby a oplotenia, projektová činnosť.

Stavba rodinného domu, pred dokončením.

Stavba rodinného domu, pred dokončením.

Podlahy

Podlahové krytiny ponúkame plávajúce podlahy, PVC, linoleum alebo drevené podlahy. Plávajúce podlahy sú mimoriadne obľúbené, opravy sú jednoduchšie než napríklad pri klasických parketách, poškodený diel sa dá ľahko nahradiť novým. Do každej miestnosti a pre každú prevádzku je vhodná iná podlaha.

Sadrokartónové systémy – podkrovné byty

Ponúkame Vám z doteraz nevyužívaných priestorov vytvoriť veľmi útulný obytný priestor pomocou  sadrokartónu, strešných okien a trvanlivých strešných krytinám, kvalitným izolačným materiálom.

Rekonštrukcie a opravy striech

Zabezpečujeme klampiarske, tesárske a pokrývačské práce. Pokrývanie klasickou metódou, pokrývanie na sucho, pokrývanie rovných striech, pokrývanie šablónou, rekonštrukcie a opravy striech.