Pre stavebné firmy

Informácia pre konkurenčné stavebné firmy

 

Vážené konkurenčné stavebné firmy,

Stavbarik, naša stavebná firma má iba jeden jediný cieľ – maximálny komfort pre stavebníkov, stavebných investorov z rad obyvateľstva a malých a stredných podnikateľov. Uvedomujeme si roztrieštenosť stavebného trhu, veľký počet drobných, malých a kvalitných stavebných firiem, ktoré na Slovenskom trhu prežívajú. Na druhej strane sú veľké stavebné spoločnosti, developeri, ktorí si na realizáciu štátnych zákazok objednávajú služby poctivých stavebných firiem aj s cieľom neuhradiť im faktúry za dokončené stavebné práce (Váhostav a spol a desiatky iných prípadov). Zlá situácia je tiež z hľadiska vymožiteľnosti práva, ktorá má za následok únik stavebných mozgov, skúsenej pracovnej sily z odboru stavebníctva do zahraničia.

Keďže v stavbariku veríme, že každej poctivej stavebnej firme ide hlavne o komfort bývania jej klientov, rozhodli sme sa ponúknuť každej kvalitnej a skúsenej stavebnej firme spoluprácu. Náš cieľ – stavba domov, bytov, budov a rekonštrukcie, inžinierska činnosť a all inclusive služby pre klientov za reálne, nie nadhodnotené ceny, za férových podmienok tak, aby vo výstupe ostal každý klient bez ohľadu na jeho investičné možnosti maximálne spokojný.

Nebuďme jeden druhému konkurenciou. Spojme svoje sily, skúsenosti, energiu a elán. Poďme stavať spoločne. Poďme na to ako za starých čias. Buďme stavbári, spoločne s cieľom budovania vzťahov a orientáciou iba na spokojného zákazníka. Vybudujme spoločne najväčšiu a najlepšiu stavebnú firmu na Slovensku. Nie je totiž podstatná kvantita realizovaných stavieb, ale ich kvalita.

V prípade, ak máte záujem o spoluprácu, napíšte na riaditel@stavbarik.sk