Stavebné práce

Rodinné domy


Realizujeme novostavby na území celého Slovenska. Či už máte záujem o nový rodinný dom, alebo uvažujete ako investor či developer o stavbe bytového domu alebo komerčného objektu, vždy vám radi ponúkneme naše bohaté skúsenosti a know how.
Rodinné domy

Rekonštrukcie


Stavby a budovy po čase vyžadujú rekonštrukciu alebo kompletnú prestavbu, či už je to nevhodné dispozičné riešenie nehnuteľnosti alebo jej vek. Každá stavba má svoje špecifiká a množstvo na prvý pohľad skrytých problémov. Preto zverte rekonštrukcii či prestavbu našim skúseným profesionálom.
Rekonštrukcie bytovRekonštrukcie domov

Fasády


Fasády sú vizitkou každého domu a stavby. Aby fasáda budovy dlho a spoľahlivo slúžila, je nutné venovať pozornosť jej údržbe a opravám. Len kvalitná fasáda je odolná voči nepriaznivým klimatickým podmienkam a dokáže zároveň odvetrávať prebytočnú vlhkosť.
Fasády

Projektovanie a dozor


Úspešná stavebná firma musí mať silné zázemie vybudované na profesionáloch celým stavebným odborom, pre ktoré je spokojný klient najlepším ocenením. Naša firma profesionálov má a ponúka služby týchto ľudí. Potrebujete poradiť, pomôcť alebo len konzultovať svoj zámer? Neváhajte a obráťte sa na nás.
Projektovanie a dozor

Bytové jadrá a kúpeľne

Špecializujeme sa na kompletné prestavby bytových jadier a kúpeľní. Konečnú podobu kúpeľne starostlivo naplánujeme už v prvom projekte, tzn. pred začatím stavebných prác. Poradíme s vhodným dispozičným riešením aj s výberom obkladov a zariadení. Rešpektujeme samozrejme priania zákazníka. Pre zariadenie kúpeľne môžete využiť ponuku kúpeľňového nábytku, ktorého súčasťou môže byť aj zabudované umývadlo, zrkadlo prípadne osvetlenie.

Rekonštrukcia domov, bytov a kancelárií

Rekonštrukcia bytových a nebytových priestorov na kľúč, kompletné prestavby bytových jadier, rekonštrukcia kúpeľní, sadrokartónové podhľady a priečky, výmena dverí a okien, kuchynské linky, vstavané skrine, nábytok na mieru, inštalatérske práce,  elektroinštalatérské práce, vyrovnávanie existujúcich podláh pre pokládku plávajúcich podláh, PVC a kobercov, dodanie a montáž plávajúcich podláh, uloženie PVC a kobercov, obklady a dlažby, lakiarenské a maliarske práce, zabezpečíme projektovú dokumentáciu, vybavenie stavebného povolenia.

Stavebná činnosť – realizácia Vašeho bývania

Rodinné domy, novostavby, výstavbu bytových domov, kompletné dodávky stavieb, pozemné, podzemné a výkopové práce, zatepľovanie budov a rodinných domov, farebné riešenie fasád, sadrokartónové konštrukcie, rekonštrukcia domov a bytov, zámkovej dlažby a oplotenia, projektová činnosť.

Podlahy

Podlahové krytiny ponúkame plávajúce podlahy, PVC, linoleum alebo drevené podlahy. Plávajúce podlahy sú mimoriadne obľúbené, opravy sú jednoduchšie než napríklad pri klasických parketách, poškodený diel sa dá ľahko nahradiť novým. Do každej miestnosti a pre každú prevádzku je vhodná iná podlaha.

Sadrokartónové systémy – podkrovné byty

Ponúkame Vám z doteraz nevyužívaných priestorov vytvoriť veľmi útulný obytný priestor pomocou  sadrokartónu, strešných okien a trvanlivých strešných krytinám, kvalitným izolačným materiálom.

Rekonštrukcie a opravy striech

Zabezpečujeme klampiarske, tesárske a pokrývačské práce. Pokrývanie klasickou metódou, pokrývanie na sucho, pokrývanie rovných striech, pokrývanie šablónou, rekonštrukcie a opravy striech.